Fotoreporty


Jste vlastník klubu, promotér, či pořadatel festivalu? Nabízíme Vám kvalitní fotoreporty z Vašich akcí. Disponujeme velice kvalitní foto a osvětlovací technikou a řadou zkušenností s fotografiemi za nízkých světelných podmínek, právě jako jsou v klubech nebo na festivalech.

Dokumentujeme průběh celé akce, emoce, portrétové fotografie návštěvníků a dj’s. Standartním výstupem jsou upravené fotografie v té nejvyšší kvalitě s přidáním vodozanků akce/klubu, odevzdané zpravidla do 48 hodin od ukončení festivalu.

Aftermovies


Pokud hledáte kvalitní videomakery na tvorbu aftermovie z Vaší akce, tak jste zde správně! Disponujeme profesionálními kamerami SONY s fullframe snímačem vhodným do velice špatných světelných podmínek. Tudíž dokážeme zachytit atmosféru akce v té nejvyšší kvalitě!

Vytváříme moderní aftermovies, které ukazují emoce, návštěvníky a vůbec celkový feeling z akce, kterou pořádáte. Tím vzniká vzpomínka, o kterou se můžete se svými návštěvníky podělit a zařídit si tak kvalitní promo do dalších ročníků.

Naše poslední práce: