Fotografie


Vytvoříme Vám potrétové fotografie do půlnočních novin, fotografie z posledního nácviku či pomaturitního večírku. Samozřejmostí je dokumentace celého maturitního plesu!

Na Váš ples přijdeme před poslední generální zkoušku, abychom si společně nacvičili synchronizaci fotografů a studentů. Jsme v kontaktu s choreografy, tím pádem přesně víme, kam se můžeme postavit tak, abychom nepřekáželi choreografii.

Maturitní ples fotografují 2 fotografové, pro zachycení co nejvíce možných okamžiků v půrběhu celého večera. Obdržíte také snímky z backstage.

Video


Standardem většiny plesů je maturitní klip a celkový záznam večera. Klip zachycuje průběh celého večera, dynamicky sestříhaný do 3-5 minut. Záznam celého večera chronologicky zachycuje Váš vyjímečný večer.

Na každý ples je možno natočit maturitnitní intro. Intro se přehrává před samotným předtančením a mělo by představit návštěvníkům jednotlivé studenty třídy.

Materiály z plesu je možné předat přes naše internetové úložiště, či na flash discích pro každého studenta.

Grafické materiály


Vytvoříme Vám kompletní grafické materiály pro Váš maturtiní ples. Na společné schůzce vybereme možnosti, které jsou pro Vás optimální.

Letáky, plakáty, vstupenky, tablo či půlnoční noviny. To jsou služby, které Vám graficky zpracujeme a poté kvalitně vytiskneme v naší partnerské tiskárně.

Fotokoutek / Fotobudka


Vytvořili jsme pro vás naši vlastní fotobudku – Facebox! Vyladili jsme ji do posledního detailu a připravili na ty nejnáročnější uživatele! Za pouhých 9 sekund vyvolá fotografii v profesionální kvalitě a navíc skvěle vypadá.

Při objednání fotobudky, si můžete zvolit z mnoha pozadí a rekvizit, které nabízíme. Fotobudka lze předplatit, abyste u sebe nemuseli nosit drobné, nebo lze hradit podle vytištěných fotografií.

Na schůzce, před maturitním plesem, Vám rádi řekneme veškeré možnosti a pomůžeme s výběrem pozadí a rekvizit.

ZÁKLAD

základní balíček
25.000,- pro třídy do max. 30 studentů
  • 2x fotograf
  • 1x kameraman - stabilní záznam
  • Celkový fotoreport (cca 500 fotografií)
  • Celkový záznam z plesu (neobsahuje klip)
  • Výstupy elektronickou formou - odkaz

EXTRA

all inclusive balíček
52.000,- pro třídy do max. 40 studentů
  • 2x fotograf + 2x kameraman
  • Zpracování půlnočních novin vč. fotografií
  • Natočení úvodního videa (intro)
  • Tvorba videoklipu + celkový záznam z plesu
  • Umístění fotobudky s obsluhou
VYUŽIJ NÁS NOVÝ KONFIGURÁTOR A VYPOČÍTEJ SI CENU SVÉHO PLESU

Uvedené ceny jsou platné pro sezónu 2020/2021. Konečná suma je tvořena individuálně na základě osobní schůzky.