Promo fotografie


Vlastníte podnik a potřebujete kvalitní promo fotografie pro Vaši propagaci? Rádi Vám pomůžeme! Fotíme produktové fotografie, klasické dokumentární fotografie, které ukazují design Vašeho podniku, či profilové/osobní fotografie.

Fotografie připravujeme ve formátech, na kterých se předem domluvíme s klientem. Například na Instagram story, Instragram feed, full HD pro použití na LED obrazovkách či klasický 4:3 formát pro použití v tiskovinách.

Tuto službu lze využít jednorázově, či měsíčním paušálem, ve kterém je předem určený rozsah práce.

Promo / firemní videa


Ta nejlepší propagace pro Váši firmu je promo video! Zachycuje vše důležité, přesně podle požadavků každého z Vás. Vytvoříme Vám náborové video, areal video, které bude ukazovat prostory Vaší společnosti či reklamní spot.

Rádi Vám připravíme promo video na produkt, událost, či na Vaši společnost. Vše začíná u první shůzky, kde vše podrobně porbereme a vymyslíme koncept videa, které se následně bude tvořit. Po samotném natáčení se přidají titulky, infografika či animace, které celé video podtrhnou.

Hudební klipy


Natáčíme klipy pro všechny hudební žánry. Ať jste mladý rapový umělec, nebo velká rocková kapela. Společně dokážeme vymyslet klip, který má příběh a patřičný náboj. Podle rozpočtu určíme jaké kamery budeme používat a co vše můžeme v projektu využít.

Statistiky ukazují, že skladba s klipem se v dnešní době propaguje o 30-40% lépe než ta, ke které klip není. Hudební klip podrtrhuje samotný text písničky a dokáže tak diváka více vtáhnout do děje a myšlenky umělce.

Naše poslední práce: