Fotografie


Nechte si svůj jedinečný den zaznamenat v moderním duchu. Připravíme Vám sérii  fotografií, které budou přesně podle Vašich představ.

Na předsvatební schůzce se především poznáme, aby opadlo prvotní napětí a ostych před kamerou. Společně projdeme svatební harmonogram, řekneme si důležité momenty a vymyslíme finální formu fotografií, které se na svatbě budou realizovat.

Pokud zvolíte jeden z našich balíčků, obdržíte od nás v dárkové kazetě 40 nejlepších vytištěných fotografií. Dárková kazeta také obsahuje flash disk, na kterém jsou uloženy veškeré fotografie ze svatby v elektronické podobě.

Video


Chtěli byste něco jiného než dvou hodinový záznam ze svatby? Nechte si svou svatbu zdokumentovat jinak. Tvoříme svatební videoklipy přesně na míru Vám!

Připravíme svatební videoklip stříhaný na Vámi zvolenou písničku, zachováme mluvené slovo z obřadu, proslovů, a nebo společně namluvíme svatební slib, který se bude prolínat do celého videoklipu.

Jsme schopni Vám k videoklipu zajistit také celkový záznam svatby, kde bude zachováno veškeré mluvené slovo.

 

OBŘAD

základní balíček
10.000,- až 2 hod společného času
  • 1x fotograf + 1x kameraman
  • cca 100 fotografií + svatební videoklip
  • 1x dárková kazeta + USB flash disk
  • další fotograf či kameraman + 3000,-
  • doprava do 40km v ceně (na rámec +5kč/km)

CELÝ DEN

celodenní balíček
25.000,- až 10 hod společného času
  • 1x fotograf + 1x kameraman
  • cca 400 fotografií + svatební videoklip
  • 1x dárková kazeta + USB flash disk
  • další fotograf či kameraman + 7.000,-
  • doprava do 40km v ceně (na rámec +5kč/km)

Uvedené ceny jsou orientační. Konečnou cenu tvoříme individuálně na základě osobní schůzky s klientem.

Ceny řešíme individuálně :)

Balíčky? To už je přežitek. Každý máte své požadavky a přání. Proto ke každému z Vás přistupujeme s tou největší péči a individuálním přístupem.


Díky široké síti spolupracovníků, které máme Vám dokážeme na svatbu pomoci opravdu s čímkoli. Známe ty nejlepší koordinátorky, vyrábíme pozvánky, přání, dekorace. Doporučíme kvalitního DJe s profesionální zvukovou i světelnou technikou. Fotografujeme předsvatební fotografie, svatební fotografie a natáčíme kreativní svatební videoklipy, které vás nepustí od obrazovky. Stejně tak dokážeme natočit celkové záznamy z obřadu, proslovů, prvních tanců či svatebních her.  Dovezeme profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem a možností vybrat si z mnoha pozadí a rámečků. A to vše Vám nakonec předáme v krásném dárkovém balení, které obsahuje vyvolané fotografie a flash disk.

Napište nám