Svatby na míru
Svatební fotografie, video, grafické práce a fotokoutek.
Grafické práce

Grafické zpracování svatebních oznámení, pozvánek, jídelního menu, kartiček na stůl, vítacích tabulí i dekorací. To vše tiskneme na kvalitní materiál, který si u nás sami zvolíte.

fotografie

Předsvatební fotografování, portrétové fotografie, profesionální fotografování svateb s moderním přístupem a k tomu moderní fotokoutek s okamžitým tiskem.

video

Profesionální svatební videoklipy, které dokáží přenést emoce a atmosféru z vašeho dne. Tvoříme moderní videoklipy, které jsou přizpůsobeny na míru svatebčnaům.

svatební grafické práce

 Chtěli byste moderně vypadající a originální svatební oznámení, pozvánky nebo například jmenovky na stůl a menu? Potřebujete navrhnout jednotný vizuální styl Vaší svatby a vytvořit dekorace. Se vším Vám rádi pomůžeme.

Tvoříme moderní grafické práce, tiskneme na ty nejlepší materiály, které si sami zvolíte u nás v kanceláři. Dokážeme vytisknout veškeré tiskoviny ve všech formátech, výpalky laserem ze dřeva či PVC a spoustu dalšího.


svatební a předsvatební foto

 Připravíme Vám sérii fotografií, které budou přesně podle Vašich představ. Na předsvatební schůzce se především poznáme, aby opadlo prvotní napětí a ostych před kamerou. Společně projdeme svatební harmonogram, řekneme si důležité momenty a vymyslíme finální formu fotografií, které se na svatbě budou realizovat.

Pokud zvolíte jeden z našich balíčků, obdržíte od nás v dárkové kazetě 40 nejlepších vytištěných fotografií. Dárková kazeta také obsahuje flash disk, na kterém jsou uloženy veškeré fotografie ze svatby v elektronické podobě.

svatební videoklipy

Chtěli byste něco jiného, než dvou hodinový záznam ze svatby? Nechte si svou svatbu zdokumentovat jinak. Tvoříme svatební videoklipy přesně na míru Vám!
Připravíme svatební videoklip sestříhaný na Vámi zvolenou písničku, zachováme mluvené slovo z obřadu, proslovů, a nebo společně namluvíme svatební slib, který se bude prolínat do celého videoklipu.
Jsme schopni Vám k videoklipu zajistit také celkový záznam svatby, kde bude zachováno veškeré mluvené slovo.

fotokoutek facebox

Vytvořili jsme pro vás naši vlastní fotobudku – Facebox! Vyladili jsme ji do posledního detailu a připravili na ty nejnáročnější uživatele! Nejenže skvěle vypadá, ale za pouhých 9 sekund vyvolá fotografii v profesionální kvalitě. Tiskneme ve formátech 10×15 a 13×18 v lesklé i matné úpravě.

Na předsvatební schůzce Vám rádi ukážeme veškeré možnosti a pomůžeme s výběrem pozadí a rekvizit, které Vaši svatbu krásně doplní.

Ceny řešíme individuálně

Každý máte své požadavky a přání. Proto ke každému z Vás přistupujeme individuálně a s tou největší péči.

Díky široké síti spolupracovníků, které máme Vám dokážeme na svatbu pomoci opravdu s čímkoli. Známe ty nejlepší koordinátorky, vyrábíme pozvánky, přání, dekorace. Doporučíme kvalitního DJe s profesionální zvukovou i světelnou technikou. Fotografujeme předsvatební fotografie, svatební fotografie a natáčíme kreativní svatební videoklipy, které vás nepustí od obrazovky. Stejně tak dokážeme natočit celkové záznamy z obřadu, proslovů, prvních tanců či svatebních her. Dovezeme profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem a možností vybrat si z mnoha pozadí a rámečků. A to vše Vám nakonec předáme v krásném dárkovém balení, které obsahuje vyvolané fotografie a flash disk.