Skip to content

Experti na maturáky

Proč si nechat zdokumentovat maturitní ples zrovna od nás? Zeptej se svých kamarádů, přijď se podívat na jejich ples, mrkni na naše sociální sítě, poslouchej, co se o nás říká a zjistíš, proč ples zrovna od nás. Protože jsme prostě nejlepší!

Ta nejkrásnější vzpomínka!

Nejsme tví obyčejní kameramani a fotografové. Neukážeme se na tvém plese jako banda neznámých, nepříjemných a nevhodně oblečených morousů. Už během zařizování plesu se spolu seznámíme a často se z nás stávají i přátelé a kamarádi.

Na samotném plese pak uvidíš dva fotografy a dva kameramany, kteří ti díky dokonalé koordinaci nebudou nikdy překážet a přesto jim neunikne jediný záběr, detail ani moment. Ty si se tak se svou třídou můžeš těšit na dokonalou vzpomínku, na kterou se i po letech podíváš se slzou v oku.

Co tedy nabízíme?

Grafické návrhy na váš ples

Očekáváš, že tvůj ples bude událost? Dej o něm všem vědět pomocí pozvánek, vstupenek nebo plakatů!

Fotografie a videa

Tohle je asi to hlavní, co od nás budeš chtít. Nedívíme se, naše fotky a videa jsou pro tebe dokonalou vzpomínkou!

Promakaný fotokoutek

Na plese nesmí fotokoutek chybět. Garantujeme, že se v něm ráda vyfotí i tvá babička, která se normálně fotit nechce!

Poradenství a servis

Nevíš si rady? S grafikou, fotkami, prostě s čímkoliv? Neváhej se nás na cokoliv zeptat. Rádi ti poradíme i s největší prkotinou! 

A kolik mě to bude stát?

Nic neskrýváme! Projdi si náš konfigurátor, který tě přehledně provede našimi službami a rovnou napoví, kolik budou stát.

Co o nás napsali studenti?

Pár hezkých slov

4.E_83
Pokud chcete profesionální, ale i přátelský přístup k zařizování maturitního plesu, tak rozhodně jen acproduction. Se všema skvělá domluvu, ve všem se snažili vyhovět a chtěli, abychom měli na maturitním plese vše, co si přejeme.
Michaela Klementová
Obchodní akademie Plzeň
33_MATURAK_ (356)
S kluky je perfektní domluva a při komunikaci panuje vždy dobrá nálada. Od prvního setkání je vidět, že dělají práci, která je baví. Nafotit a natočit dokáží vše - od maturitních plesů, svateb až po letecké show. Za vše mluví fotky a videa, doporučuji některé shlédnout na YouTube.
Marek Štekl
SPŠE Plzeň
26_Maturitní_ples__279
Na maturák jsem kluky objednala už v prváku a neumím si představit, že by ten večer zachytil někdo jiný líp. Spíš než spolupracovníci jsou to kámoši, kteří dělají to, co je baví a na výsledku je právě tohle vidět! 🙋🏻‍♀️ Na žádný akci mi nezklamali a až budu mít svatbu (??), tak fakt neváhám v tom, kdo to bude točit a fotit. Strop!!!
Markéta Pěčová
Hotelová škola Plzeň
4_BMC_125
Skvělá spolupráce a komunikace při přípravách na maturitní ples, výsledná práce perfektní!
Karolína Pokorová
Masarykovo gymnázium Plzeň
Las_Vegas_04
Nedovedu si představit, že by nám maturák fotil a natáčel někdo jiný než kluci z acproduction. Fotky jsou kvalitní a svou práci odvedou bez jediné chybičky a je vidět, že je to i baví a naplňuje
Michaela Pašková
SPŠE Plzeň
DSC00270
Rozhodně mohu doporučit! S klukama je skvělá domluva, vždy pozitivní atmosféra a ještě se zasmějete. Prostě výborná spolupráce. 🤩
Klára Chmelařová
Masarykovo gymnázium Plzeň
Ples_4.C_107
Naprostá spokojenost, práce odvedená profesionály, kluci jsou šikovní a velmi sympatičtí. Doporučuju si je pozvat na maturitní ples.
Enisa Marie Hausvaterová
ŠECR Jihlava
Maturintí_ples_0-366
Kluci z ac production jsou velcí profíci, jejich služby jsme využili jako třída na maturitní ples i několikrát na na třídní fotky. Dělali pro nás fotky, videa, grafiku vstupenek a maturitních novin. Kluci jsou velmi lidští, profesionální a empatičtí, ve všem se vám pokusí vyjít vstříc. Doporučuji 🙂
Terezie Kozlerová
Masarykovo gymnázium Plzeň
7_Maturitní_ples-363
Skvělý přístup, komunikace, suprová kvalita fotek i videí. Kluci s čímkoliv pomůžou, mají mnoho originálních nápadů a je s nimi sranda
Tomáš Pour
SPŠE Plzeň
Las_Vegas_0111
Chceš mít ty nejkrásnější vzpomínky? Určitě doporučuji jedině acp! Kluci jsou skvělí,je vidět,že je to baví a hlavně odvedou vždy super práci. Díky,že jste byli součástí mého plesu. Klobouk dolů a jen tak dál!
Eliška Kasalová
SPŠE Plzeň
18_MATURAK-194
Klukům z ACP děkujeme za skvěle odvedenou práci, individuální přístup a příjemnou komunikaci. Fotky i videa jsou krásné a i za pár let nám budou připomínat naši nezapomenutelnou noc. Je vidět, že vše, co dělají, dělají s láskou. Děkujeme! ❤️📷
Viktorie Zlochová
Masarykovo gymnázium Plzeň
Maturitni_ples_4_G_322
Musím říct, že kluci z ac by si zasloužili hodnocení alespoň 11 hvězdiček z 5. Celý tým je velmi přátelský, milý a každý svou práci dokáže doladit do nejmenšího detailu. I přes to, jak nerozhodná třída jsme byli, kluci nám se vším poradili, pomohli a nakonec i ti, kteří ze začátku měli problém s cenou, uznali, že se to opravdu vyplatilo! Máme díky klukům zachycené nejlepší momenty večera a můžeme si tak naši maturitní noc kdykoliv připomenout! Kluky mohu jen doporučit, jsou ve svém oboru ti nejlepší v Plzni a v celém Plzeňském okolí!
Barbora Kopelová
SPŠ Stavební
Policejni_akademie_08
Parta mladých kluků, kteří zachytí krásné momenty nezapomenutelných okamžiků. Kluci vždy udělají maximu pro vaší spokojenost a ještě se u toho pořádně zasmějete. Je vidět, že to umí a baví je to.
Markéta Hegerová
Sportovní gymnázium Plzeň
29_MATURAK-011
Kluci z AC byli skvělí, i jejich přístup a komunikace. Fotky jsou krásné a kvalitní. Jsem ráda, že byli součástí našeho večera a určitě bych nevolila jinak. Děkujeme!
Nikola Malíková
SPŠE Plzeň