Skip to content

Kolik bude stát tvůj maturák?

Ta nejkrásnější vzpomínka!

Nic neskrýváme! Projdi si náš konfigurátor, který tě přehledně provede našimi službami a rovnou napoví, kolik budou stát.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Vertical
Horizontal
MATURÁKY KONFIGURÁTOR
Košík
Jméno Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Co o nás napsali studenti?

Pár hezkých slov

26_Maturitní_ples__279
Na maturák jsem kluky objednala už v prváku a neumím si představit, že by ten večer zachytil někdo jiný líp. Spíš než spolupracovníci jsou to kámoši, kteří dělají to, co je baví a na výsledku je právě tohle vidět! 🙋🏻‍♀️ Na žádný akci mi nezklamali a až budu mít svatbu (??), tak fakt neváhám v tom, kdo to bude točit a fotit. Strop!!!
Markéta Pěčová
Hotelová škola Plzeň
33_MATURAK_ (356)
S kluky je perfektní domluva a při komunikaci panuje vždy dobrá nálada. Od prvního setkání je vidět, že dělají práci, která je baví. Nafotit a natočit dokáží vše - od maturitních plesů, svateb až po letecké show. Za vše mluví fotky a videa, doporučuji některé shlédnout na YouTube.
Marek Štekl
SPŠE Plzeň
Las_Vegas_04
Nedovedu si představit, že by nám maturák fotil a natáčel někdo jiný než kluci z acproduction. Fotky jsou kvalitní a svou práci odvedou bez jediné chybičky a je vidět, že je to i baví a naplňuje
Michaela Pašková
SPŠE Plzeň
Ples_4.C_107
Naprostá spokojenost, práce odvedená profesionály, kluci jsou šikovní a velmi sympatičtí. Doporučuju si je pozvat na maturitní ples.
Enisa Marie Hausvaterová
ŠECR Jihlava
Policejni_akademie_08
Parta mladých kluků, kteří zachytí krásné momenty nezapomenutelných okamžiků. Kluci vždy udělají maximu pro vaší spokojenost a ještě se u toho pořádně zasmějete. Je vidět, že to umí a baví je to.
Markéta Hegerová
Sportovní gymnázium Plzeň
Maturitni_ples_4_G_322
Musím říct, že kluci z ac by si zasloužili hodnocení alespoň 11 hvězdiček z 5. Celý tým je velmi přátelský, milý a každý svou práci dokáže doladit do nejmenšího detailu. I přes to, jak nerozhodná třída jsme byli, kluci nám se vším poradili, pomohli a nakonec i ti, kteří ze začátku měli problém s cenou, uznali, že se to opravdu vyplatilo! Máme díky klukům zachycené nejlepší momenty večera a můžeme si tak naši maturitní noc kdykoliv připomenout! Kluky mohu jen doporučit, jsou ve svém oboru ti nejlepší v Plzni a v celém Plzeňském okolí!
Barbora Kopelová
SPŠ Stavební
7_Maturitní_ples-363
Skvělý přístup, komunikace, suprová kvalita fotek i videí. Kluci s čímkoliv pomůžou, mají mnoho originálních nápadů a je s nimi sranda
Tomáš Pour
SPŠE Plzeň
4.E_83
Pokud chcete profesionální, ale i přátelský přístup k zařizování maturitního plesu, tak rozhodně jen acproduction. Se všema skvělá domluvu, ve všem se snažili vyhovět a chtěli, abychom měli na maturitním plese vše, co si přejeme.
Michaela Klementová
Obchodní akademie Plzeň
Maturintí_ples_0-366
Kluci z ac production jsou velcí profíci, jejich služby jsme využili jako třída na maturitní ples i několikrát na na třídní fotky. Dělali pro nás fotky, videa, grafiku vstupenek a maturitních novin. Kluci jsou velmi lidští, profesionální a empatičtí, ve všem se vám pokusí vyjít vstříc. Doporučuji 🙂
Terezie Kozlerová
Masarykovo gymnázium Plzeň
29_MATURAK-011
Kluci z AC byli skvělí, i jejich přístup a komunikace. Fotky jsou krásné a kvalitní. Jsem ráda, že byli součástí našeho večera a určitě bych nevolila jinak. Děkujeme!
Nikola Malíková
SPŠE Plzeň
Las_Vegas_0111
Chceš mít ty nejkrásnější vzpomínky? Určitě doporučuji jedině acp! Kluci jsou skvělí,je vidět,že je to baví a hlavně odvedou vždy super práci. Díky,že jste byli součástí mého plesu. Klobouk dolů a jen tak dál!
Eliška Kasalová
SPŠE Plzeň
4_BMC_125
Skvělá spolupráce a komunikace při přípravách na maturitní ples, výsledná práce perfektní!
Karolína Pokorová
Masarykovo gymnázium Plzeň
18_MATURAK-194
Klukům z ACP děkujeme za skvěle odvedenou práci, individuální přístup a příjemnou komunikaci. Fotky i videa jsou krásné a i za pár let nám budou připomínat naši nezapomenutelnou noc. Je vidět, že vše, co dělají, dělají s láskou. Děkujeme! ❤️📷
Viktorie Zlochová
Masarykovo gymnázium Plzeň
DSC00270
Rozhodně mohu doporučit! S klukama je skvělá domluva, vždy pozitivní atmosféra a ještě se zasmějete. Prostě výborná spolupráce. 🤩
Klára Chmelařová
Masarykovo gymnázium Plzeň