Skip to content

Dej nám feedback!

Chceme se neustále zlepšovat a proto nás váš názor zajímá. Buďte upřímní a transparentní

  Nejdřív něco málo o tobě

  V následující sekci nás prosím oznámkuj jako ve škole

  Jak jsi byl spokojený/á se zařizováním služeb na tvůj ples?

  Jak jsi byl spokojený/á se schůzkama?

  Jak jsi byl spokojený/á s komunikací pomocí messengeru?

  Jak jsi byl spokojený/á s grafickýmy návrhy? (novin, pozvánek atd...)

  Jak jsi byl spokojený/á s maturitním intrem?

  Jak jsi byl spokojený/á s fotkama do novin?

  Jak jsi byl spokojený/á s fotkama z plesu?

  Jak jsi byl spokojený/á s videem z plesu?

  V následující sekci se můžeš rozepsat o jednotlivých službách

  Hledáš inspiraci?

  4.E_83
  Pokud chcete profesionální, ale i přátelský přístup k zařizování maturitního plesu, tak rozhodně jen acproduction. Se všema skvělá domluvu, ve všem se snažili vyhovět a chtěli, abychom měli na maturitním plese vše, co si přejeme.
  Michaela Klementová
  Obchodní akademie Plzeň
  7_Maturitní_ples-363
  Skvělý přístup, komunikace, suprová kvalita fotek i videí. Kluci s čímkoliv pomůžou, mají mnoho originálních nápadů a je s nimi sranda
  Tomáš Pour
  SPŠE Plzeň
  4_BMC_125
  Skvělá spolupráce a komunikace při přípravách na maturitní ples, výsledná práce perfektní!
  Karolína Pokorová
  Masarykovo gymnázium Plzeň
  Maturintí_ples_0-366
  Kluci z ac production jsou velcí profíci, jejich služby jsme využili jako třída na maturitní ples i několikrát na na třídní fotky. Dělali pro nás fotky, videa, grafiku vstupenek a maturitních novin. Kluci jsou velmi lidští, profesionální a empatičtí, ve všem se vám pokusí vyjít vstříc. Doporučuji 🙂
  Terezie Kozlerová
  Masarykovo gymnázium Plzeň
  33_MATURAK_ (356)
  S kluky je perfektní domluva a při komunikaci panuje vždy dobrá nálada. Od prvního setkání je vidět, že dělají práci, která je baví. Nafotit a natočit dokáží vše - od maturitních plesů, svateb až po letecké show. Za vše mluví fotky a videa, doporučuji některé shlédnout na YouTube.
  Marek Štekl
  SPŠE Plzeň
  Las_Vegas_04
  Nedovedu si představit, že by nám maturák fotil a natáčel někdo jiný než kluci z acproduction. Fotky jsou kvalitní a svou práci odvedou bez jediné chybičky a je vidět, že je to i baví a naplňuje
  Michaela Pašková
  SPŠE Plzeň
  18_MATURAK-194
  Klukům z ACP děkujeme za skvěle odvedenou práci, individuální přístup a příjemnou komunikaci. Fotky i videa jsou krásné a i za pár let nám budou připomínat naši nezapomenutelnou noc. Je vidět, že vše, co dělají, dělají s láskou. Děkujeme! ❤️📷
  Viktorie Zlochová
  Masarykovo gymnázium Plzeň
  Ples_4.C_107
  Naprostá spokojenost, práce odvedená profesionály, kluci jsou šikovní a velmi sympatičtí. Doporučuju si je pozvat na maturitní ples.
  Enisa Marie Hausvaterová
  ŠECR Jihlava
  Las_Vegas_0111
  Chceš mít ty nejkrásnější vzpomínky? Určitě doporučuji jedině acp! Kluci jsou skvělí,je vidět,že je to baví a hlavně odvedou vždy super práci. Díky,že jste byli součástí mého plesu. Klobouk dolů a jen tak dál!
  Eliška Kasalová
  SPŠE Plzeň
  26_Maturitní_ples__279
  Na maturák jsem kluky objednala už v prváku a neumím si představit, že by ten večer zachytil někdo jiný líp. Spíš než spolupracovníci jsou to kámoši, kteří dělají to, co je baví a na výsledku je právě tohle vidět! 🙋🏻‍♀️ Na žádný akci mi nezklamali a až budu mít svatbu (??), tak fakt neváhám v tom, kdo to bude točit a fotit. Strop!!!
  Markéta Pěčová
  Hotelová škola Plzeň
  DSC00270
  Rozhodně mohu doporučit! S klukama je skvělá domluva, vždy pozitivní atmosféra a ještě se zasmějete. Prostě výborná spolupráce. 🤩
  Klára Chmelařová
  Masarykovo gymnázium Plzeň
  Policejni_akademie_08
  Parta mladých kluků, kteří zachytí krásné momenty nezapomenutelných okamžiků. Kluci vždy udělají maximu pro vaší spokojenost a ještě se u toho pořádně zasmějete. Je vidět, že to umí a baví je to.
  Markéta Hegerová
  Sportovní gymnázium Plzeň
  Maturitni_ples_4_G_322
  Musím říct, že kluci z ac by si zasloužili hodnocení alespoň 11 hvězdiček z 5. Celý tým je velmi přátelský, milý a každý svou práci dokáže doladit do nejmenšího detailu. I přes to, jak nerozhodná třída jsme byli, kluci nám se vším poradili, pomohli a nakonec i ti, kteří ze začátku měli problém s cenou, uznali, že se to opravdu vyplatilo! Máme díky klukům zachycené nejlepší momenty večera a můžeme si tak naši maturitní noc kdykoliv připomenout! Kluky mohu jen doporučit, jsou ve svém oboru ti nejlepší v Plzni a v celém Plzeňském okolí!
  Barbora Kopelová
  SPŠ Stavební
  29_MATURAK-011
  Kluci z AC byli skvělí, i jejich přístup a komunikace. Fotky jsou krásné a kvalitní. Jsem ráda, že byli součástí našeho večera a určitě bych nevolila jinak. Děkujeme!
  Nikola Malíková
  SPŠE Plzeň